KONST / Litografier / Färglitografi 16152062
nr 1615 2062
Jan Stenmark
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/150, "Istället för att skriva rev jag pappret i bitar. Istället för författare blev jag konstnär. " mm: 39x45 cm, yttermått inklusive ram: 63x56 cm
Jan Stenmark, svensk konstnär född i Norrköping 1949.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:48:48
22/4 18:41:38
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr